Tel: (0312) 354 8500

Adres: 4. Durak, Yenimahalle, 06180 Tepealtı, , Ankara, Türkiye


Yenimahalle Merkez Polis Karakolu, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Ragıp Tüzün Mah. mahallesinde (Pazar Caddesi) yer alıyor. Yenimahalle Merkez Polis Karakolu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenimahalle Merkez Polis Karakolu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenimahalle Merkez Polis Karakolu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenimahalle Merkez Polis Karakolu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenimahalle Merkez Polis Karakolu

0 görüş var

Yenimahalle Merkez Polis Karakolu adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Yenimahalle Merkez Polis Karakolu
Ragıp Tüzün Mah.Pazar Caddesi, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 354 8500 Yenimahalle Merkez Polis Karakolu

Aşağıdaki formu kullanarak Yenimahalle Merkez Polis Karakolu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...