Tel: (0312) 587 2000

Adres: Yeni Batı Mh. 2026. Cadde, Batıkent Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Yenimahalle Devlet Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Yeni Batı Mah. mahallesinde (2026. Cadde) yer alıyor. Yenimahalle Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Yenimahalle Devlet Hastanesi
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 15 puan aldı.
  • 16 ağustos ta çektirdiğim MR raporumun çıkıp çıkmadığını bir türlü öğrenemiyorum.Santralden bağlıyorlar fakat cevap veren yok.İnsanlar işlerinden zorla izin alabiliyorlar.Raporun çıktığını öğrenebilirsek tekrar tekrar hastaneye gidip gelmek zorunda kalmıyıcaz.Lütfen biraz daha hassasiyet.Ayrıca özellikle dahiliye kayıttaki arkadaşların insanlarla diyaloğu hiç güzel değil.Bir hastamın işlemleri için geldim ve her defasında insanları tahkir eden davranışlarına tanık oldum.Sanki insanlar işlemleri biliyormuş gibi umursamaz bir tavır.Bir şey sorduğunuzda ise alaycı garip bir karşılık.Bunlar hiç doğru şeyler değil.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenimahalle Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenimahalle Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yenimahalle Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...