Tel: (0312) 587 2000

Adres: Yeni Batı Mh. 2026. Cadde, Batıkent Yenimahalle, Ankara, Türkiye


Yenimahalle Devlet Hastanesi, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Yeni Batı Mah. mahallesinde (2026. Cadde) yer alıyor. Yenimahalle Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yenimahalle Devlet Hastanesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 25 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenimahalle Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenimahalle Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenimahalle Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yenimahalle Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...