Tel: (0212) 262 1301

Adres: Saithalimpaşa Cad. Küçüktepe Sk. No: 1 Yeniköy, Sarıyer, İst., İstanbul, Türkiye


Yeniköy İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Yeniköy İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeniköy İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeniköy İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeniköy İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeniköy İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • O zaman ismi Yeniköy 33üncü ilkmektebinden 1942 mezunuyum. 60 seneden beri görmedigim mektebi ilk Istanbul'a gidisimde tekrar görecegim.
    Dr. Azmi Güran. Prof.Eng.Emeritus (U of P)

    Misafir, 12.08.2011 11:07:00

Aşağıdaki formu kullanarak Yeniköy İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...