Tel: (0212) 596 1079

Adres: Yenikent Mah. 604. Sk ESENYURT, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Yenikent Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Yenikent Mah. mahallesinde yer alıyor. Yenikent Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenikent Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenikent Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenikent Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenikent Mahallesi Muhtarlığı

0 görüş var

Yenikent Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.12 puan almıştır.
Yenikent Mahallesi Muhtarlığı
Yenikent Mah., Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 596 1079 Yenikent Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Yenikent Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...