Tel: (0212) 620 1755

Adres: Yenikent Mah. Atatürk Cd. 662. Sok. No: 72, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Yenikent İlköğretim Okulu, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin Yenikent Mah. mahallesinde yer alıyor. Yenikent İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenikent İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenikent İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenikent İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenikent İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • süper bir okul ama kantini pahalı

    Misafir, 09.04.2011 19:24:00

Yenikent İlköğretim Okulu adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Yenikent İlköğretim Okulu
Yenikent Mah., Esenyurt, İstanbul.
+90(0212) 620 1755 Yenikent İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yenikent İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...