Tel: (0354) 612 1208

Adres: İstasyon Cad. No:1 K:2 Yenifakılı Merkez, Yenifakılı, Yozgat, Türkiye


Yenifakılı Belediyesi, Yozgat ili Yenifakılı ilçesinin Yenifakılı Mah. mahallesinde (Sunpet) yer alıyor. Yenifakılı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenifakılı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yenifakılı Belediyesi
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.83 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenifakılı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenifakılı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenifakılı Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yenifakılı Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...