Tel: (0216) 622 1187

Adres: Merve Mah. Mimar Sinan Bulvarı Köprü Sok. No: 3 34791 Sancaktepe, İstanbul, Türkiye


Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde yer alıyor. Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu

0 görüş var

Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu
, Sancaktepe, İstanbul.
+90(0216) 622 1187 Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yenidoğan Fatih İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...