Tel: (0212) 653 3333

Adres: Ahmet Yesevi Cad. Gümüş Sok. No: 9 Yenibosna (Merkez) Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Yenibosna Safa Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Zafer Mah. mahallesinde (Gümüş Sokak) yer alıyor. Yenibosna Safa Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenibosna Safa Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenibosna Safa Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenibosna Safa Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenibosna Safa Hastanesi

0 görüş var

Yenibosna Safa Hastanesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Yenibosna Safa Hastanesi
Zafer Mah.Gümüş Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 653 3333 Yenibosna Safa Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yenibosna Safa Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...