PTT Yenibosna Şubesi logo

Tel: (0212) 551 8309

Adres: Fevzıçakmak Mh. Yıldırım Beyazıt Caddesi, Emre Sokak, No: 12, Bahcelıevler, İstanbul, Türkiye


PTT Yenibosna Şubesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Emre Sokak) yer alıyor. PTT Yenibosna Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Yenibosna Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30-12.30 ile 13.30-16.30 saatleri arasında açıktır. PTT Yenibosna Şubesi cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde kapalıdır.


4 görüş var

  PTT Yenibosna Şubesi
  Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.7 puan aldı.
 • ilk yorumu yazan arkadaşa sesleniyorum PTT'nin açılımı POSTA TELGRAF TEŞKİLATI dır. 2003 yılından TELEFON idaresi özelleşmiştir. (-muhtemelen ne anlama geldiğini de bilmiyorlar) 'a ithaf edilmiştir.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ptt ye telefon açıyorsun telefona bakan yok bir de bunlar POST TELGRAF TELEFON olacaklar muhtemelen ne anlama geldiğini de bilmiyorlar bu kadar ilgisizlik olur mu bir kurumda ????

  5/ 5 yıldız
  ,

 • kesinlikle çok ilgisizler sanki bedava çalışıyorlar hizmet sıfırr

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Cok ilgisiz bir ppt subesi yetkililerin denetlenmesini istiyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Yenibosna Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Yenibosna Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Yenibosna Şubesi