Tel: (0212) 655 7999

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi, Burhanbey Sokak, No: 8, Yenibosna, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Yenibosna Merkez Mah. mahallesinde (Burhan Bey Sokak) yer alıyor. Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı
    Toplam 18 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.17 puan aldı.
  • Sayın Muhtarım; Öncelikli olarak yeni göreviniz hayırlı olsun Çığ sokak sakinleri olarak belediye beyaz masaya yapmış olduğumuz şikayetlerin sanki geçiştirme gibi cevaplanarak bize dönüldüğüdür.Şikayetimiz 1 Yağmur yağdığında sokağı yürünmez hale getiren logal eksikliği: Yapmış olduğunuz UPSO2MIK Referans numaralı talebiniz; Gerçekleştirilen Talep olarak değerlendirilmiş ve yoğun yağışlar ve kanal içine giren katı maddeler sebebiyle tıkanan kanallarda ,nadiren de olsa belirtildiği gibi olumsuzluklar yaşanmaktadır. yağmursuyu kanalının bakım ve temizliği yapılmıştır. 2. 71 Ada 25 sayılı parselin terkinden oluşan park alanına park yapılması (terkinin onaylandığı ile ilgili FEN İŞLERİNDEN öğrenilmiş kroki mevcuttur.) Telefonuma gelen mesaj 03MIKHJF terkin işlemleri tamamlanmadığından park yapılamayacağı Çözülemeyecek problemlerin olmadığı kanısında olup , Gerekli hassasiyeti göstererek yardımlarınızı beklerim.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bahçelievler, Yenibosna Merkez Mahallesi Muhtarlığı