Tel: (0212) 251 8570

Adres: Trump Towers Mecidiyeköy Yolu Cad. No: 12 Kule: 2 Kat: 11 Mecidiyeköy-şişli İstanbul İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 15 senedir faal

Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde yer alıyor. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu'ndan izin almak ve mevzuata uygun olmak kaydıyla internet üzerinden ve sair vasıtalarla yurt içi ve yurt dışında iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetleri ile bu hizmetlerle ilgili danışmanlık organizasyon eğitim seminer ve benzeri faaliyetlerde bulunmak, konusu ile ilgili süreli veya süresiz her türlü basılmış eserlerin yayımı elektronik ortamda veya basılı şekilde yayını, satışı ve dağıtımı işleri yapmaktır ve 9. 4. 2013 tarihinde tescil edilen tardil metninde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yenibiriş İnsan Kaynakları Hizmetleri Danışmanlık ve Yayıncılık Anonim