Tel: (0212) 435 9696

Adres: İnönü Mh. 27. Sokak, No: 4, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Yeni Ufuk Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde yer alıyor. Yeni Ufuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Ufuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.
Saygılarımızla
YENİ UFUK HASTANESİ


1 görüş var

    Yeni Ufuk Hastanesi
    Toplam 13 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.54 puan aldı.
  • Özel hastane personelinin bu kadar anlayışsız bu kadar asık suratlı bu kadar ilgisiz olduğunu yeni Ufuk hastanesi bağcılarda bizzat görmüş oldum bu gece yazıklar olsun o personellere ki yüzbinlerce lira yatırım yapmış bir hastane sahibi kişinin yatırımına balta vuruyor yazıklar olsun o hastane kurucusunaki bu personelini denetlemiyor ve yazıklar olsun banaki o kadar olumsuz şeyler duyduğum yeni Ufuk hastanesi bağcılar a gittim ve şunu çok iyi biliyorumki bu mesajımada tamamen ilgisiz kalacaksınız

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Ufuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Ufuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Ufuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Ufuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...