Tel: (0212) 612 2930

Adres: Yeni Doğan Mah. Kızılay Sok. No: 39, Pk: 34030, Yenidoğan, Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Yeni Şafak Gazetesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Kızılay Sokak) yer alıyor. Yeni Şafak Gazetesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Şafak Gazetesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ortamda üretilen fikir ve sanat eserlerinin tasarımı yayınlanması çoğaltılması dağıtımı ve anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


4 görüş var

  Yeni Şafak Gazetesi
  Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.58 puan aldı.
 • 01/12/2014 TARİHLİ YENİ ŞAFAK GAZETESİNDE YAYIMLANAN İŞ BANKASI REKLAMINDAN DOLAYI SİZİ KINIYORUM. SİZİN GİBİ BİR GAZETENİN FAİZ REKLAMI ALMASI HELE İŞ BANKASININ REKLAMINA ALET OLMASI BENİ ÜZDÜ. UMARI BİR DAHA BÖYLE BİR HATA YAPILMAZ. KİMLERİ MEŞRULAŞİTIRDIĞINIZIN FARKINDA MISINIZ.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Yaklaşık 4 aydir gazetenize abone oldum.daha bir gazeteniz elime ulaşmadı.kimseyede ulaşamıyorum.internet gazeteciliğni aktif edin yeter.05057774205 tlfnm.selamlar

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Aboneliğimi iptal edemiyorum

  25/ 5 yıldız
  ,

 • iyi bir gazete ama şu bozulan tablet garantisi işini halletseler iyi olacak ve üst düzey bir gazete firması olacaktır

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Şafak Gazetesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Şafak Gazetesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Şafak Gazetesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Şafak Gazetesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...