Tel: (0212) 612 2930

Adres: Yeni Doğan Mah. Kızılay Sok. No: 39, Pk: 34030, Yenidoğan, Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Yeni Şafak Gazetesi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yenidoğan Mah. mahallesinde (Kızılay Sokak) yer alıyor. Yeni Şafak Gazetesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Şafak Gazetesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü ortamda üretilen fikir ve sanat eserlerinin tasarımı yayınlanması çoğaltılması dağıtımı ve anonim şirket esas mukavelesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Şafak Gazetesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Şafak Gazetesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Şafak Gazetesi

1 görüş var

  • iyi bir gazete ama şu bozulan tablet garantisi işini halletseler iyi olacak ve üst düzey bir gazete firması olacaktır

    Misafir, 05.01.2014 19:11:00

Yeni Şafak Gazetesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
Yeni Şafak Gazetesi
Yenidoğan Mah.Kızılay Sokak, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 612 2930 Yeni Şafak Gazetesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Şafak Gazetesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...