Tel: (0212) 582 4536

Adres: Nakliyeciler Sit. No: 118 Vatan Computer Yakını 1. Blok Seyitnizam Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Yeni Rekor Nakliyat, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Seyitnizam Mah. mahallesinde (6. Aralık Sokak) yer alıyor. Yeni Rekor Nakliyat yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Rekor Nakliyat nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket kara, deniz, hava yolları ve araçları ile özellikle karayolu ulaştırma vasıtaları ile ticari emtianın yurt içinde taşınması işleri ile iştigal eder ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Rekor Nakliyat nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Rekor Nakliyat konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Rekor Nakliyat

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Rekor Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...