Tel: (0212) 272 1868

Adres: Avni Dilligil Sok. No: 10/1 Gülbahar Mh. Mecidiyeköy Şişli, , İstanbul, Türkiye


Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Gülbahar Mah. mahallesinde (G-07 Sokak) yer alıyor. Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Mecidiyeköy İç Hastalıkları Merkezi ve Ağız ve Diş Sağlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...