Adres: Yeni Mahalle İöo, Yeni Mahalle Mahallesi, 1013. Sokak No: 5, Güneykent Mevkiii, Merkez, Batman, Türkiye


Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez), Batman ili Batman Merkez ilçesinin Yeni Mah. mahallesinde (1013. Sokak) yer alıyor. Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez)

0 görüş var

Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez) adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez)
Yeni Mah.1013. Sokak, Batman Merkez, Batman.
Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez)

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Mahalle İlköğretim Okulu (Batman Merkez) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...