Tel: (0212) 224 7086

Adres: Ayazma Cd. Ferdağ Sk. No: 11 Çağlayan - Kağıthane , İstanbul, Türkiye


Yeni Huzur Polikliniği, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Çağlayan Mah. mahallesinde yer alıyor. Yeni Huzur Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeni Huzur Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yeni Huzur Polikliniği
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeni Huzur Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeni Huzur Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeni Huzur Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Yeni Huzur Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...