Tel: (0212) 288 3822

Adres: Yıldız Posta Cad. No: 30 Ayyıldız A Blok Kat: 3 Daire: 9 Gayrettepe Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Yener Mümessillik, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Yıldız Posta Caddesi) yer alıyor. Yener Mümessillik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yener Mümessillik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket her türlü tekstil mamullerinin alımı satımı ithalatı ihracatı, Her türlü tekstil konfeksiyon ürünleri ile bunların yan ürünlerinin alımı satımı ithalatı ve ihracatı ve 1. 12. 2008 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yener Mümessillik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yener Mümessillik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yener Mümessillik

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yener Mümessillik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...