Adres: Kadıköy, Talimhane Sk, 34716 Osmanağa, , İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

Yeldeğirmeni Semt Polikliniği, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Talimhane Sokak) yer alıyor. Yeldeğirmeni Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeldeğirmeni Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeldeğirmeni Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeldeğirmeni Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeldeğirmeni Semt Polikliniği

0 görüş var

Yeldeğirmeni Semt Polikliniği adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Yeldeğirmeni Semt Polikliniği
Osmanağa Mah.Talimhane Sokak, Kadıköy, İstanbul.
Yeldeğirmeni Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Yeldeğirmeni Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...