Tel: (0216) 578 0000

Adres: İnönü Mah. Kayışdağı Caddesi, 26 Ağustos Yerleşimi, Kayışdağı, Ataşehir, , İstanbul, Türkiye


Yeditepe Üniversitesi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İnönü Mah. mahallesinde (Kayışdağı Caddesi) yer alıyor. Yeditepe Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeditepe Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeditepe Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeditepe Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeditepe Üniversitesi

1 görüş var

  • kısmetse oraya gelip okumayı düşünüyorum

    Misafir, 19.10.2010 20:30:00

Yeditepe Üniversitesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Yeditepe Üniversitesi
İnönü Mah.Kayışdağı Caddesi, Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 578 0000 Yeditepe Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yeditepe Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...