Tel: (0216) 354 0715

Adres: 23 Nisan Cad. No: 10 Beydemir İşhanı Kat: 3 Daire: 12 Batı Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Yeditepe İstanbul Yapı Denetim, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde yer alıyor. Yeditepe İstanbul Yapı Denetim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yeditepe İstanbul Yapı Denetim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

29. 6. 2001 tarih ve 4708 sayılı yapı denetimleri hakkında kanun ve buna dayalı olarak bayındırlık ve iskan bakanlığı tarafından çıkarılan yönetmelik hükümlerine uygun olarak yapılarda can ve mal güvenliğini teminen imar planına fen sanat ve sağlık kurallarına standrartlara uygun kaliteli yapı yapılması için proje ve yapı denetimi yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Yeditepe İstanbul Yapı Denetim
    Toplam 2 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yeditepe İstanbul Yapı Denetim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yeditepe İstanbul Yapı Denetim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yeditepe İstanbul Yapı Denetim