Tel: (0212) 632 8989

Adres: Yedikule İöo, Yedikule Mah. Hacı Evhaddin Cad. No: 74 Yedikule-fatih İstanbul İstanbul, Türkiye


Yedikule İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Yedikule İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yedikule İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yedikule İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yedikule İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yedikule İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • cok güzel bir okul cocuklarımızın gelisimi icin cok iyi hazırlanmıs herseyi

    Misafir, 31.08.2011 22:46:00

  • Okulumu çok seviyorum ve bu sene ayrılacağım için çok üzülüyorum <3

    Misafir, 07.03.2011 15:23:00

Yedikule İlköğretim Okulu adlı mekan, 53 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Yedikule İlköğretim Okulu
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 632 8989 Yedikule İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yedikule İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...