Tel: (0224) 270 1000

Adres: Ata Mh. Serbest Bölge Orkide Caddesi, No: 16, Pk: 16600, Gemlik, Bursa, Türkiye


YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi, Bursa ili Gemlik ilçesinin Ata Mah. mahallesinde (Bursa Serbest Bölge) yer alıyor. YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi

Aşağıdaki formu kullanarak YAZAKI Otomotiv Sanayi A.Ş. Bursa Serbest Bölgesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...