Tel: (0332) 359 6805

Adres: Yaylapınar Süleymaniye Mah. Zambaklı Cd. No: 1 Meram, Konya, Türkiye


Yaylapınar İlköğretim Okulu, Konya ili Meram ilçesinin Yaylapınar Süleymaniye Mah. mahallesinde (Yaylapınar Caddesi) yer alıyor. Yaylapınar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaylapınar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaylapınar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaylapınar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaylapınar İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okul düperrrrrrrrr

    Misafir, 16.10.2010 23:26:00

Yaylapınar İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Yaylapınar İlköğretim Okulu
Yaylapınar Süleymaniye Mah.Yaylapınar Caddesi, Meram, Konya.
+90(0332) 359 6805 Yaylapınar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yaylapınar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...