Tel: (0326) 471 3030

Adres: Yayladağı, E91, , Hatay, Türkiye


Yayladağı Belediyesi, Hatay ili Yayladağı ilçesinin Yayladağı Mah. mahallesinde (Antakya Yayladağı Yolu) yer alıyor. Yayladağı Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yayladağı Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Yayladağı Belediyesi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 1 puan aldı.
  • kahveci esnafıyım.belediyenizce kahvehane denetimleri yapılmadığından herşeyi tamam olan benim gibi kahveci esnafı mağdur olmaktadır.yayladağında baazı çay ocakları adı altında açılan yerlerde oyun oynatılmaktadır ruhsat verilirken şartları uymayan yerlerede ruhsat verilmesin.örneğin bir kahvehanenin 80 m kare olması gerekmektedir ama 15 metrekareye kahvehaneler açılmış yada illegal çalışmakta.şartları ve bütün evrakları tamam olan esnafın haklarını korumanızı istiyoruz.kolluk kuvvetlerinin denetimleri yapması bizim hakkımızı korumanız açısından önemlidir

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yayladağı Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yayladağı Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yayladağı Belediyesi