Tel: (0212) 451 4069

Adres: Bahçelievler, Şükufe Nihal Sk, 14, 34180 Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Yayla İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Şükufe Nihal Sokak) yer alıyor. Yayla İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yayla İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yayla İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yayla İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yayla İlköğretim Okulu

0 görüş var

Yayla İlköğretim Okulu adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Yayla İlköğretim Okulu
Bahçelievler Mah.Şükufe Nihal Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 451 4069 Yayla İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yayla İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...