Tel: (0212) 521 3507

Adres: Atikali Mahallesi, Daruşşafaka Caddesi, No: 69, Fatih, İstanbul, Türkiye


Yavuz Selim İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Yavuz Selim İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yavuz Selim İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yavuz Selim İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yavuz Selim İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yavuz Selim İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • CANIM OKULUMMMM çok guzel okulumu seviyorum

    Misafir, 26.10.2010 10:30:00

Yavuz Selim İlköğretim Okulu adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.91 puan almıştır.
Yavuz Selim İlköğretim Okulu
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 521 3507 Yavuz Selim İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yavuz Selim İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...