Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri logo

Tel: (0216) 506 1302 veya (0216) 375 0742

Adres: Batı Mh. Ankara Cd. Manolya Sk. Somtaş Sitesi No: 5 / C Pendik / İst. İstanbul, Türkiye


Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (Somtaş Sitesi Sokak) yer alıyor. Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Kurumsal

Firmamız 2002 yılında İstanbul Pendik ilçesinde GÜLCAN ELEKTRİK VE İLETiŞİM SİSTEMLERİ firması olarak kurulmuştur. 2012 yılında sermaye ortaklığına dönüşmüş ve 2012 yılının başında unvan değiştirerek YASİN ELEKTRİK VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ adı altında çalışma hayatına devam etmektedir.
Firmamız çalışma alanları malzeme satışı,proje ,elektriktaahhüt,cctv güvenlik kurulum ve projelendirme konularını kapsamaktadır. Bu konularla alakalı yetişmiş eleman ve ekipmana sahiptir. Firmamız aynı zamanda günümüz koşullarını da göz önüne alarak kendisini her geçen gün yenileyen ve müşteri memnuniyetini ilke edinen bir anlayışa sahiptir.
Firmamız perakende ve toptan satış dükkanında faaliyet göstermektedir.Sahip olduğu servis araçları ile istenen yerlere malzeme sevkiyatı yapmaktadır. Taahhüt grubumuz bünyesinde bulundurduğu yaklaşık 6 kişilik ekibiyle fabrika, konut, villa, iş merkezi,hastane vb..tesislerin elektrik tesisat ve alarm ve kamera işlerini anahtar teslimi olarak yapar ve devreye alır.
Biz bilmekteyiz ki bir firmanın karı ikinci kez iş yaptıran müşteriden elde edilen kardır. Bu anlayış bizim ticari anlayışımızdırAşağıdaki haritayı kullanarak Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri

Aşağıdaki formu kullanarak Yasin Elektrik Güvenlik Sistemleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...