Tel: (0312) 219 5103

Adres: Mustafa Kemal Mah. Eskişehir Yolu 7. Km, Çankaya, Ankara, Türkiye


Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Mustafa Kemal Mah. mahallesinde (40. Sokak) yer alıyor. Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu

0 görüş var

Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu adlı mekan, 39 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu
Mustafa Kemal Mah.40. Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 219 5103 Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yasemin Karakaya İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...