Yasemen Sürücü Kursu logo

Tel: (0212) 487 8200

Adres: Bankalar Cad. No: 23 Kat: 2, Ziya Gökalp Mh., Başakşehir, Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Yasemen Sürücü Kursu, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (Mevlana Celaleddin Rumi Caddesi) yer alıyor. Yasemen Sürücü Kursu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yasemen Sürücü Kursu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yasemen Sürücü Kursu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yasemen Sürücü Kursu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yasemen Sürücü Kursu

2 görüş var

  • harika bir eytim veriyolar ögretmenler çok iyi ve anlattıkları anlıyacak bir şekilde anlatıyolar

    Misafir, 28.11.2010 18:59:00

  • halil hoca ş?uan 5. etap öğ?rencisiyim dersde fazla siyaset yapma adam gibi dersini anlat çık kurs benim diye istediğ?in gibi at oynatma mezun olunca merak etme ismimide açıklarım ayrıca espirilerde oldukça kaba malesef sokak ağ?zı yani

    Misafir, 02.07.2010 18:01:00

Yasemen Sürücü Kursu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.33 puan almıştır.
Yasemen Sürücü Kursu
Ziya Gökalp Mah.Mevlana Celaleddin Rumi Caddesi, Başakşehir, İstanbul.
+90(0212) 487 8200 Yasemen Sürücü Kursu

Aşağıdaki formu kullanarak Yasemen Sürücü Kursu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...