Tel: (0232) 411 5000

Adres: Bornova, Sanayi Cd, 7-25, 35100 Kazım Dirik, , İzmir, Türkiye


Yaşar Üniversitesi, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. Yaşar Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaşar Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaşar Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaşar Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaşar Üniversitesi

1 görüş var

  • izmirde üniverstede harika inşallah kazanırım

    Misafir, 15.08.2011 13:10:00

Yaşar Üniversitesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Yaşar Üniversitesi
Kazım Dirik Mah.Sanayi Caddesi, Bornova, İzmir.
+90(0232) 411 5000 Yaşar Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak Yaşar Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...