Tel: (0212) 673 2929

Adres: Oto Center Galericiler Sit. No:, Kanal D Yakını M Blok Dük:1 Yüzüncüyıl Mh. Yüzyıl Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Yaşar Ticaret, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin 100. Yıl Mah. mahallesinde (11. Yol Sokak) yer alıyor. Yaşar Ticaret yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaşar Ticaret nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaşar Ticaret nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaşar Ticaret konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaşar Ticaret

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yaşar Ticaret ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...