Tel: (0216) 348 8888

Adres: Yaşar Tic. Otom. İnş. Taah. A. Ş. fahrettin Kerim Gökay Cd. No: 145 / A kuyubaşı - Kadıköy - İst İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 19 senedir faal

Yaşar Ticaret Taksi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Eğitim Mah. mahallesinde (Patika Sokak) yer alıyor. Yaşar Ticaret Taksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaşar Ticaret Taksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü motorlu araç (kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs, otomobil, traktör, taksi vb. ) bilumum nakil ve inşaat makinalarının alım, satım ile ticaretini yapmak. Her türlü arsa, arazi, bina ve emlak almak, satmak, kiraya vermek, icabında ifraz ve parseyasno için her türlü muamele ve tasarrufu yapmak. bina inşaa etmek ve binaların toptan veya daire daire satmak, kiraya vermek. Satın aldığı ve iktisat ettiği arsaları aynen veya parselasyonunu yaptıktan sonra satmak, kiraya vermek. Menkul ve gayrimenkul mallar için ipotek ve hibe etmek kefalet tesis etmek. Şirket iştigal mevzuu ile ilgili olmak üzere iç ve dış piyasa ve bankalardan kısa orta uzun vadeli istikrazlar akdedebilir gerektiği taktirde şirket gayrimenkullerini ve menkullerini ipotek etmek rehin etmek hibe etmek kefalet tesis etmek. Konusu ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışından krediler ve kefalet tesis etmek yurt içindeki ve yurt dışındaki mali ve sanayi kuruluşlara borçlanmak gerekli kefalet rehin ve diğer bütün sözleşmeleri yapabilir. Şirket iştigal mevzuu ile ilgili olarak her türlü mamul, ticari, idari tasarruflarda ve faaliyetlerde bulunabilir, kuruluşlardan finansal kiralama yapabilir, menkul ve gayrimenkul malları iktisap edebilir, satın alabilir, kiralayabilir, gerektiğinde satabilir. Giriştiği iş ve taahhütleri gerektiği hallerde başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine hak rehin ve ipotek tesis edebilir ve bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap edebilir, ve 21. 6. 2005 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Yaşar Ticaret Taksi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaşar Ticaret Taksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaşar Ticaret Taksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaşar Ticaret Taksi

Aşağıdaki formu kullanarak Yaşar Ticaret Taksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...