yazdır
 • Nereye: Yaşar Ticaret Taksi adresine

Yaşar Ticaret Taksi hakkında

Yaşar Ticaret Otomotiv İnşaat Taahhüt Anonim Şirketi, Her türlü motorlu araç (kamyon, kamyonet, otobüs, minibüs, otomobil, traktör, taksi vb. ) bilumum nakil ve inşaat makinalarının alım, satım ile ticaretini yapmak. Her türlü arsa, arazi, bina ve emlak almak, satmak, kiraya vermek, icabında ifraz ve parseyasno için her türlü muamele ve tasarrufu yapmak. bina inşaa etmek ve binaların toptan veya daire daire satmak, kiraya vermek. Satın aldığı ve iktisat ettiği arsaları aynen veya parselasyonunu yaptıktan sonra satmak, kiraya vermek. Menkul ve gayrimenkul mallar için ipotek ve hibe etmek kefalet tesis etmek. Şirket iştigal mevzuu ile ilgili olmak üzere iç ve dış piyasa ve bankalardan kısa orta uzun vadeli istikrazlar akdedebilir gerektiği taktirde şirket gayrimenkullerini ve menkullerini ipotek etmek rehin etmek hibe etmek kefalet tesis etmek. Konusu ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışından krediler ve kefalet tesis etmek yurt içindeki ve yurt dışındaki mali ve sanayi kuruluşlara borçlanmak gerekli kefalet rehin ve diğer bütün sözleşmeleri yapabilir. Şirket iştigal mevzuu ile ilgili olarak her türlü mamul, ticari, idari tasarruflarda ve faaliyetlerde bulunabilir, kuruluşlardan finansal kiralama yapabilir, menkul ve gayrimenkul malları iktisap edebilir, satın alabilir, kiralayabilir, gerektiğinde satabilir. Giriştiği iş ve taahhütleri gerektiği hallerde başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine hak rehin ve ipotek tesis edebilir ve bunlar üzerinde her türlü hakları iktisap edebilir, ve 21. 6. 2005 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Yaşar Ticaret Taksi için Görüşler

  Verilen hizmetler

  Hizmetler & Markalar

  taksitaksi plakasıticari taksisatılık taksikiralık taksitaksi plakataksi plaka fiyatları

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar