Tel: (0212) 520 7410

Adres: İMÇ Çarşısı No: 6439 6. Blok Hacıkadın Mh. Unkapanı Eminönü, , İstanbul, Türkiye


Yaşar Kekeva, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hacı Kadın Mah. mahallesinde yer alıyor. Yaşar Kekeva yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaşar Kekeva nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Başta plak, kaset, video kasetleri olmak üzere her türlü ses ve görüntü cihazlarında kullanılan kaset çeşitlerinin imalatı ihracatı, ithalatı ve dahili ticareti, başta teyp, televizyon, video, radyo olmak üzere bilumum ses ve görüntü cihazlarının alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı. Ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaşar Kekeva nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaşar Kekeva konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaşar Kekeva

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Yaşar Kekeva ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...