Adres: Değişim Sahnesi, , 55030 Kale, , Samsun, Türkiye


Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu, Samsun ili İlkadım ilçesinin Kale Mah. mahallesinde yer alıyor. Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu

0 görüş var

Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu
Kale Mah., İlkadım, Samsun.
Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...