Tel: (0212) 264 0260

Adres: Sanayi Mah. Sultan Selim Cad. Şahinler Sk. No: 2 Kağıthane, İstanbul, Türkiye


Yaşar Doğu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Sanayi Mah. mahallesinde yer alıyor. Yaşar Doğu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yaşar Doğu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yaşar Doğu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yaşar Doğu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yaşar Doğu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • yaşar doğu benim okulum orada okuyorum bence dünyanın en güzel okulu .) benim canım okulum :)

    Misafir, 22.07.2011 15:24:00

Yaşar Doğu İlköğretim Okulu adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.77 puan almıştır.
Yaşar Doğu İlköğretim Okulu
Sanayi Mah., Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 264 0260 Yaşar Doğu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yaşar Doğu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...