Yargıtay Başkanlığı logo

Tel: (0312) 416 1000

Adres: Atatürk Bulvarı, No: 100, Yargıtay Başkanlığı, Ana Bina, Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


Yargıtay Başkanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Yargıtay Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yargıtay Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Yargıtay Başkanlığı
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yargıtay Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yargıtay Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yargıtay Başkanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Yargıtay Başkanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...