Tel: (0262) 322 4443

Adres: Yeşilova Mah. Zübeyde Hanım Cad. No : 2 Bekirpaşa, İzmit, Kocaeli, Türkiye


Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yeşilova Mah. mahallesinde (Cesur Sokak) yer alıyor. Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • güzel bir yer tavsiye ederim

    Misafir, 30.04.2011 14:39:00

Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu
Yeşilova Mah.Cesur Sokak, İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 322 4443 Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yarbay Refik Cesur İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...