Tel: (0212) 339 7000

Adres: Beşiktaş, Çamlık Cd, 19, 34330 Levent, , İstanbul, Türkiye


Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levazım Mah. mahallesinde (Çamlık Caddesi) yer alıyor. Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

1 görüş var

  • merhaba hesap özetimde 9 Aralık 2103 tarihi itibariyle iki defa alınmış yıllık ücreti (85 Tl ve 40 Tl olarak) bulunmaktadır.Biz bankamız ile yaptığımız görüşmede kartlarımız yenilenirken hiçbir ücret alnmayacağı konusunda bilgilendiriilmiş idik.Buna rağmen bu ücretler neye göre tahakkuk edilmektedir.Bu ücretlerin tarafımıza iadesini talep ediyoruz.Ben ek kart sahibiyim.

    Misafir, 11.12.2013 11:50:00

Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.84 puan almıştır.
Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü
Levazım Mah.Çamlık Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 339 7000 Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Yapı ve Kredi Bankası Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...