Tel: (0212) 339 7000

Adres: Çamlık Sok. Yapı Kredi Plaza D Blok 18 Kat Levent 34330, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye


Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Levent Mah. mahallesinde (Talatpaşa Caddesi) yer alıyor. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük

1 görüş var

  • Yine benden üyelik aidatı aldınız.Hem de 60Tl...Arştırdım,bir çok banka üyelik aidatı almiyor.Siz neden hala almaya devam ediyorsunuz? Bu aldığınız 60 Tl.yi iptal etmeyip,almaya devam edecekseniz lütfen kartımı iptal ediniz.Teşekkür ederim.

    Misafir, 06.01.2014 22:02:00

Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 7.18 puan almıştır.
Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük
Levent Mah.Talatpaşa Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 339 7000 Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...