Tel: (0312) 378 5161

Adres: Esertepe Mah. 280. Sok. No: 1, Keçiören, Ankara, Türkiye


Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde yer alıyor. Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.76 puan almıştır.
Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi
, Keçiören, Ankara.
+90(0312) 378 5161 Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Keçiören Yamantürk Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...