Tel: (0212) 249 2925

Adres: Asmalı Mescit Cad. No: 21 Asmalı Mescit Mh. Tünel Beyoğlu, , İstanbul, Türkiye


Yakup 2 Restaurant, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Asmalı Mescit Mah. mahallesinde (Asmalı Mescit Caddesi) yer alıyor. Yakup 2 Restaurant yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yakup 2 Restaurant nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yakup 2 Restaurant nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yakup 2 Restaurant konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yakup 2 Restaurant

0 görüş var

Yakup 2 Restaurant adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.92 puan almıştır.
Yakup 2 Restaurant
Asmalı Mescit Mah.Asmalı Mescit Caddesi, Beyoğlu, İstanbul.
+90(0212) 249 2925 Yakup 2 Restaurant

Aşağıdaki formu kullanarak Yakup 2 Restaurant ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...