Tel: (0212) 880 6582

Adres: İstanbul Cad. Erdem Sok. No: 4 Do_re_mi Fabrika Arkası Gürpınar Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Yakar Tekstil, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Adnan Kahveci Mah. mahallesinde (Erdem Sokak) yer alıyor. Yakar Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yakar Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yakar Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yakar Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yakar Tekstil

0 görüş var

Yakar Tekstil adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.2 puan almıştır.
Yakar Tekstil
Adnan Kahveci Mah.Erdem Sokak, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 880 6582 Yakar Tekstil

Aşağıdaki formu kullanarak Yakar Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...