Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği logo

Tel: (0216) 475 1770

Adres: Uğurmumcu Mah. Şeyhşamil Caddesi Kartal Belediyesi Yaşam Kalitesini Yükseltme Merkezi, Kartal, İstanbul, Türkiye


Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği, İstanbul ili Kartal ilçesinin Uğurmumcu Mah. mahallesinde (Şeyh Şamil Caddesi) yer alıyor. Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği

Aşağıdaki formu kullanarak Yakacık İbn-i Sina Semt Polikliniği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...