Tel: 444 43 60

Adres: Halkalı Merkez Mahallesi, Aytaç Mevkii, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega), İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi, 10. 000'i kapalı mekanda olmak üzere toplam 35. 000 izleyici ağırlayabiliyor. Anfi tiyatro tarzında modern mimarisiyle konser, gösteri, etkinlik, uluslararası prodüksiyonlara ev sahipliği yapacak mekanı sunuyor.

Halkalı’da, 30. 000 m2 inşaat alanına sahip Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi, tamamen gösteri sanatlarına özel tasarlanmış ve donatılmış yapısıyla Türkiye’de bir ilk oluşturuyor.

Sanatsal dönüşümün de öncüsü Küçükçekmece Belediyesi’nin eseri Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi, kentlilik bilinci ve kenti sahiplenmenin simgesi. Gelişen, dinamik, modern Küçükçekmece’nin sadece bugünün değil, yarının ihtiyaçlarını karşılayacak bir kent olduğununun kanıtı…

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi özel sahnesi, mimarisi, ışıklandırma ve ses sistemi ile uluslararası prodüksiyonlara, İstanbul genelinde yapılan önemli etkinlik ve konserlere ev sahipliği yapmayı, spor alanları ile sağlıklı yaşam standartlarını artırmayı, özel salonlarıyla akademik çevrelere mekan oluşturmayı amaçlayan son yılların en önemli kültür sanat yatırımı.

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi, TEM ve D100 (E-5) otoyolları arasındaki direk bağlantıyı sağlayan Basın Ekpres yolunun, Halkalı-Güneşli katlı kavşağına 350 metre mesafede yer alıyor. Halkalı Merkez Mahallesi, Aytaç Mevkii, Fatih Caddesi ve Gümrük Yolu arasında konumlanıyor.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega)

Aşağıdaki formu kullanarak Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi (Arenamega) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...