Tel: (0232) 347 4736

Adres: Kazım Dirik Mah. 229, 1 Sk. No: 6, Bornova, İzmir, Türkiye


Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu, İzmir ili Bornova ilçesinin Kazım Dirik Mah. mahallesinde yer alıyor. Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • Çok kaliteli bir okul.. Öğretmenler çok sevecen ve bizleri sevdiğine eminiz.. Bu okulu çok seviyoruz =)

    Misafir, 14.03.2011 12:21:00

Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.04 puan almıştır.
Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu
Kazım Dirik Mah., Bornova, İzmir.
+90(0232) 347 4736 Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...