Tel: (0216) 572 5687

Adres: İçerenköy Mah. Oyaci Sk No: 13 Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulumuzun eğtimini ayıpılan aktiv porgramı ve öğretmenlerin çocuklara verdiği ilgiyi öğretiminden çok memnunuz .bu yolada devamınızı dileriz

    Misafir, 14.11.2010 22:20:00

Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.9 puan almıştır.
Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu
İçerenköy Mah., Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 572 5687 Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...