Tel: (0262) 311 0072

Adres: Yahya Kaptan Mah. Akkavak Cad., İzmit, Kocaeli, Türkiye


Yahya Kaptan İlköğretim Okulu, Kocaeli ili İzmit ilçesinin Yahya Kaptan Mah. mahallesinde yer alıyor. Yahya Kaptan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yahya Kaptan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yahya Kaptan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yahya Kaptan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yahya Kaptan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Yahya Kaptan İlköğretim Okulu adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.27 puan almıştır.
Yahya Kaptan İlköğretim Okulu
Yahya Kaptan Mah., İzmit, Kocaeli.
+90(0262) 311 0072 Yahya Kaptan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Yahya Kaptan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...