Tel: (0318) 357 3001

Adres: T.C. Yahşihan Kaymakamlığı, Emirler Mahallesi Cumhuriyet Cad. No: 80 –yahşihan, Kırıkkale, Türkiye


Yahşihan Kaymakamlığı, Kırıkkale ili Yahşihan ilçesinde yer alıyor. Yahşihan Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yahşihan Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Yahşihan Kaymakamlığı
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 2.9 puan aldı.
  • sayın kaymakamım ilçenize bağlı olan kılıçlar köyü yakınında kurulan BİR TAV tavukculuk işyerinde meydana gelen tavuk pislikleri boş arazilere dökülmektedir.bunun sonucunda aşırı derecede pis koku ve ortalığı sinekler kaplamıştır.sağlığımızı tehlikeye atan bu işyeri hakkında bişeyler yaparsanız bizleri memnun etmiş olursunuz.saygılar

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yahşihan Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yahşihan Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yahşihan Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Yahşihan Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...