Tel: (0264) 273 2734

Adres: Adapazarı, Kanal Sk, 4-22, 54040 Yağcılar, , Sakarya, Türkiye


Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı, Sakarya ili Adapazarı ilçesinin Yağcılar Mah. mahallesinde (Kanal Sokak) yer alıyor. Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı

2 görüş var

  • yerimiz arifağa sokağnın köşesidir yeğenler caddesiyle keşisen yerdir.bilgilerinize arz olunur.

    Misafir, 18.10.2010 17:40:00

  • yerimiz arifağa sokağnın köşesidir yeğenler caddesiyle keşisen yerdir.bilgilerinize arz olunur.

    Misafir, 18.10.2010 17:39:00

Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.27 puan almıştır.
Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı
Yağcılar Mah.Kanal Sokak, Adapazarı, Sakarya.
+90(0264) 273 2734 Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Yağcılar Mahallesi Muhtarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...